Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Boguszyny – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Kawalerka z ogródkiem Boguszyny

Boguszyny,zachodniopomorskie

70 000 zł28 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nasza nowa niższa cena! zaproponuj nam swoją cenę! jesteśmy otwarci na negocjacje! Kawalerka położona w Boguszynach o pow. 28 m2 Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

445 000 zł53,60 m² 8 302,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,60m2, położone na 2 piętrze w kameralnym budynku z 2013r. Układ mieszkania: -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Moczkowo(Boguszyny + 17 km)

369 000 zł52,25 m² 7 062,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Barlinek, ul. Myśliborska Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52,25 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,50 m² 6 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Pełczyce, ul. Ogrodowa. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,5 m , położone na 2 piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bierzwnik

Bierzwnik(Boguszyny + 22 km)

145 000 zł85 m² 1 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w malowniczej lokalizacji Bierzwnika, otoczonej piękną naturą, w pobliżu naturalnych zbiorników wodnych oraz lasów. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołki(Boguszyny + 20 km)

160 000 zł64,50 m² 2 480,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży dwupokojowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni 64,50 m2 zlokalizowanego w miejscowości Kołki ( 73-220 Choszczno). Usytuowane jest ono na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Choszczno

Choszczno(Boguszyny + 11 km)

177 900 zł28,70 m² 6 198,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 28,70 m2 położona przy ul. Jana Matejki w Choszcznie. Cena: 177900 zł, bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż przytulna kawalerka, położona na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Barlinek(Boguszyny + 14 km)

433 000 zł61,91 m² 6 994,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Wiśniowa nowoczesna przestrzeń do życia w Barlinku. (apartament A1, b1,B2 zarezerwowany). DO sprzedaży pozostał ostatni wolny apartament A2-w aktualnej cenie do końca kwietnia. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje położne w Choszcznie przy ul. Grunwaldzkiej na parterze. Funkcjonalny układ, idealny dla rodziny z dziećmi Powierzchnia: 56 m Parter wygodne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Kosin

Kosin(Boguszyny + 21 km)

120 000 zł55,54 m² 2 160,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam! Bezczynszowe mieszkanie w Kosinie. Lokalizacja - odległość do Przelewic 3 minuty samochodem. Dwa pokoje o powierzchni 55,54 m2. Parter. Stan techniczny dobry. Wstawione okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Boguszyny

Boguszyny,zachodniopomorskie

800 zł18 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie (kawalerkę) w Boguszynach. miejscowość znajduje się zaledwie 8 km. od Pełczyc, 2 km. od Lubiana oraz 17 km od Barlinek. Mieszkanie Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszyny

Boguszyny,zachodniopomorskie

123 000 zł56 m² 2 196,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe super okazja! Ofertę sprzedaży stanowi wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie , zlokalizowane około 8 km od Pełczyc, i 13 km od Choszczna. W skład którego wchodzą: trzy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij